Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

5 небезпечних захворювань, які починають розвиватися, як застуда

Практично кожній людині відомі симптоми ГРВІ. Настання осінніх холодів і сльоти можуть спровокувати розвиток простудних захворювань. Як не переплутати симптоми застуди з більш грізними і небезпечними хворобами, розповіли фахівці. 1. Рак крові

Британськими медиками описані перші симптоми раку крові: кашель, підвищена температура, загальна слабкість. Погодьтеся, перше враження — застуда. Тільки своєчасне обстеження допоможе виявити небезпечне захворювання на ранніх стадіях.

2. Мононуклеоз

Дане захворювання викликає вірус Епштейна-Барра або цитомегаловірус. Виявляється найчастіше слабкістю і болем в горлі. Так само для даного захворювання характерно збільшення лімфовузлів, як в області шиї, так і в інших частинах тіла. Небезпека представляє розвиток імунодефіциту згодом, що призведе до ураження печінки.

3. Менінгіт

При даному захворюванні запалюються мембрани, що захищають головний і спинний мозок. Відмінною рисою менінгіту від застуди, є світлобоязнь і поява ригідності м'язів шиї. Розрізняють вірусний і бактеріальний менінгіт. Обидві форми вимагають негайного лікування фахівцем.

4. Пневмонія

Здавалося б, застуда минула, а через пару тижнів, з'явилися колишні симптоми: кашель, задишка, нездужання, висока температура тіла. Звернення до лікаря допоможе поставити правильний діагноз і почати відповідне лікування. Пам'ятайте: пневмонія небезпечна своїми ускладненнями.

5. Бронхіт

При наявності кашлю, який не проходить більше 2-3 тижнів, можна запідозрити розвиток бронхіту. Самолікуванням займатися категорично не можна — можна отримати у вигляді ускладнення пневмонію.

Планета-Сегодня