Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Аксьонов хоче конфісковувати автобуси за «ліві» перевезення

Глава російського уряду Криму Сергій Аксьонов запропонував конфіскувати транспортні засоби за нелегальні перевезення.Відповідний документ вніс в уряд РФ, про що повідомив на своїй сторінці в Facebook.

«Вніс пропозицію в Уряд Російської Федерації за посилення заходів покарання за здійснення нелегальних перевезень, аж до конфіскації транспортних засобів. Керівництво мене підтримує, тому не сумніваюся, що порядок наведемо», – запевнив Аксьонов.

Глава Криму зазначив, що більша частина колективу ГУП РК «Кримавтотранс» чесно виконує свої обов'язки, але «ні для кого не є секретом наявність «лівих» рейсів, «подсадчиков», нелегальних автоперевізників і так далі». «Після спілкування з трудовим колективом, представниками середньої ланки вже зараз можна з упевненістю сказати, що практично на кожному автовокзалі існують робочі незаконні схеми», – підкреслив він.

Аксьонов зазначив, що очікує від транспортників «відкритого і щільного співробітництва».

«Основні наші завдання – навести лад у сфері, легалізувати перевізників, що працюють під чорним прапором, зробити перевезення комфортними для людей. Не сумніваюся, що зміни можливі і для нас, чиновників. Реакція людей – найкращий лакмусовий папірець соціального схвалення і розуміння», — пояснив Аксьонов.

Він також розповів, що в Ялті з кабінету директора автостанції «видно, як іде підсадка, хто цим займається, яка ситуація в кожну конкретну хвилину». "Колеги нам дали інформацію, яка вже спрямована в правоохоронні органи. Крім цього особисто передав заяву в Слідчий комітет РК. Заступник директора з організації пасажирських перевезень ГУПа («Кримавтотранс« — ред.) Олександр Мещеряков влаштовував цирк, випускаючи розпорядження про заборону контакту працівників підприємства з органами влади. Такі люди у нас працювати ніколи не будуть.

Гарантую протягом місяця зміни», – запевнив Аксьонов і додав, що «Кримавтотранс» залишається провідним державним підприємством, що забезпечує пасажирські перевезення на території республіки. «Ніяких масових звільнень колективу не планується, так само, як і приватизації підприємства», — уклав глава Криму.