Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Арахамія назвав кількість людей Коломойського в " слузі народу»

У парламентській фракції "Слуга народу" перебуває майже 10 народних депутатів, які працюють в інтересах українського олігарха Ігоря Коломойського.

Про це заявив глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія в інтерв'ю LB.ua.

Так, відповідаючи на питання, скільки у фракції «Слуга народу» депутатів олігарха Коломойського, Арахамія заявив, що близько десяти.

«Я чув про 7-8 (народних депутатів від Коломойського - ред.). Деяких людей просто пов'язують (з Коломойським - ред.) За регіональною ознакою», - пояснив він.

"Ігоря Валерійовича сильно зачіпає закон про деофшоризацію, тому наступного тижня подивимося, хто на нього працює", - додав Арахамія.

За його словами, зараз ніхто не очолює неформальну групу Коломойського.

Раніше повідомлялося, що голова парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія відреагував на натяк нардепа Дубинського про залежності нинішньої влади від прямих вказівок МВФ, запропонувавши тому продати свої авто і дати державі кредит замість Міжнародного валютного фонду.

Як відомо, раніше народний депутат з фракції «Слуга народу» Олександр Дубинський запропонував перейменувати партію в «Слуга МВФ».