Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Арахамія вважає, що з "формулою Штайнмаєра" стався " комунікаційний провал»

Таку думку висловив в інтерв’ю виданню LB.ua глава фракції “Слуги народу” у Верховній Раді Давид Арахамія.

“На мою думку, у нас відбувся серйозний провал комунікацій. Думаю, всі учасники зроблять певні висновки, щоб подібного не повторилося… Ви ж бачите, що багато людей, які обурюються “формулою Штайнмаєра”, її не читали. Це стало негативним брендом, що асоціюється із “зрадою”. Якби ми більш свідомо на кожному телеканалі розповідали, що це за формула, звідки вона з’явилася, з яких компонентів складається, яка черговість їх виконання, можливо, “зрада” була б меншою”, – заявив він.

Нардеп вважає, що відповідальність за “комунікаційний провал” лежить на тих, “хто відповідає за комунікацію в Офісі президента”.

“Треба розуміти, що передумов до “зради” не було, все сталося миттєво – після підписання листа Кучмою”, – додав Арахамія.

Крім того, він висловив думку, що президент Володимир Зеленський зробив висновки із ситуації, що склалася.

“Треба у президента запитати, але моя думка – так, дійсно висновки він зробив”, – повідомив глава фракції “СН”.

На уточнююче запитання, які це висновки, Арахамія заявив: “Комунікація важлива”.

За словами нардепа, комунікація через соцмережі, яку практикували в команді Зеленського, вже не працює так ефективно.

“Працює вже зі значно меншою ефективністю. Одна справа – комунікувати якісь меседжі, інша – конкретику (в даному випадку – проблемні питання). Якщо меседжі хочеться почути з одного джерела, то конкретику – від різних спікерів, які представляють баланс думок. Тільки через офіційний канал цього зробити неможливо. Я зараз говорю про запити свідомої частини суспільства, яка володіє критичним мисленням”, – заявив Арахамія.Такое мнение выразил в интервью изданию LB.ua глава фракции “Слуги народа” в Верховной Раде Давид Арахамия.

"На мою думку, у нас стався серйозний провал комунікацій. Думаю, всі учасники зроблять певні висновки, щоб подібного не повторилося... Ви ж бачите, що багато людей, які обурюються "формулою Штайнмайера", її не читали. Це стало негативним брендом, що асоціюється зі "зрадою". Якщо б ми свідомо на кожному телеканалі розповідали, що це за формула, звідки вона з'явилася, з яких компонентів складається, яка черговість їх виконання, можливо, "зрада" була б менше", – заявив він.

Нардеп вважає, що відповідальність за "комунікаційний провал" лежить на тих, "хто відповідає за комунікацію в Офісі Президента".

"Треба розуміти, що передумов до "зраді" не було, все сталося миттєво – після підпису листа Кучмою", – додав Арахамія.

Крім того, він висловив думку, що Президент Володимир Зеленський зробив висновки із ситуації.

"Треба у Президента запитати, але моя думка-так, дійсно висновки він зробив", - повідомив глава фракції "СН".

На уточнююче запитання, які це висновки, Арахамія заявив: "Комунікація важлива".

За словами нардепа, комунікація через соцмережі, яку практикували в команді Зеленського, вже не працює так ефективно.

“Працює вже зі значно меншою ефективністю. Одна справа-комунікувати якісь меседжі, інша-конкретику (в даному випадку – проблемні питання). Якщо меседжі хочеться почути з одного джерела, то конкретику - від різних спікерів, що представляють баланс думок. Тільки через офіційний канал цього зробити неможливо. Я зараз кажу про запити свідомої частини суспільства, яка володіє критичним мисленням", – заявив Арахамія.