Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Арсеній Яценюк може стати першим віце-прем'єром в уряді Гончарука

Колишнього главу українського уряду Арсенія Яценюка зараз розглядають на посаду першого віце-прем'єра в Кабінет міністрів Олексія Гончарука.

Про це "Країні" повідомили джерела в Кабміні.

Мотивом призначення Яценюка називають необхідності провести складні переговори з МВФ про відновлення співпраці та відкриття нової кредитної програми Фонду. Екс-прем'єр, який володіє великими зв'язками на Заході, на думку лобістів його кандидатури, може ці переговори успішно фіналізувати.

За даними джерел "Країни", кандидатуру Яценюка лобіює його однопартієць по "Народному фронту" глава МВС Арсен Аваков, а також впливовий олігарх Віктор Пінчук. Останньому приписують вплив на значну частину Кабміну, зокрема міністра економіки Мілованова.

Пичука також пов'язують з демократичним крилом в американському істеблішменті.

На думку джерел, ймовірність призначення Яценюка на даний момент "трохи вище 50 відсотків".

Арсеній Яценюк очолював український уряд у 2014-16 рр .. Крім того, він є лідером партії "Народний фронт", яка не брала участь у виборах 2019 року в Раду. Ймовірною причиною цього є низькі рейтинги політсили, так і самого Яценюка.

Нагадаємо, ще в перший день нової роботи уряду Гончарука політолог Олексій Бортнік заявив, що в новому уряді Гончарука немає "нових облич", так як 90% міністрів працювали з попереднім Кабміном . Також ми писали, що друг Яценюка залишився керівником державного Ощадбанку .