Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Артистка «Квартал 95» Катерина Нікітіна показала, як відпочиває в Одесі (фото)

Акторка «Квартал 95» підірвала мережу відвертими фото у купальнику

Артистка Студії «Квартал 95» — всім відомого «Жіночого кварталу» Катерина Нікітіна вразила шанувальників принадними фото.

Фото Катерина Нікітіна виклала в одній з соцмереж — на ньому видно її груди. Крім цього, безумовно, фотографію прикрасив пронизливий погляд артистки. Фотографія вийшла відвертою і загадковою. Дівчина на фото красується у темному купальнику на відпочинку в Одессі:

«Щастя у дрібницях», — підписала артистка фото.

Дівчина на фото абсолютно без мейку, волосся її розвивається, руки, як то кажуть, в боки. Впевнена у собі, молода та приваблива акторка позувала на узбережжі моря.

Шанувальники оцінили красу артистки:

«Красуня, хорошого відпочинку»

"Ти дуже красива, просто бомба»

«Шикарний»

«Обожнюю тебе і ти найкрасивіша і сексуальна»

«Миловидий»

«Вогонь»

Нагадаємо також, архівне фото родини зірки «Квартал 95» Олени Кравець було опубліковано в мережі напередодні.

Так на знімку жінка позує зі своєю сім’єю — очевидно — кадр з сімейної студійної зйомки. На фото Олена Кравець красується у довгій сукні, поруч її чоловік і донька-підліток — дівчинка одягнена в тон кольору сукні матері, чоловік зоряної артистки — у білому. Чоловік обіймає своїх дівчаток — всі посміхаються і виглядають щасливими.

Шанувальникам такий архівний кадр припав до душі — багато пишуть, що дівчатка на фото — просто красуні, і сім’я виглядає прекрасно:

«Гарна сім’я»

«Красуні дівчата, і тато не відстає»

«Чудово виглядаєте»

Нагадаємо і про те, що зірка студії «Квартал 95» і мама трьох дітей Олена Кравець не так вже й часто радує своїх шанувальників новими фото та відео, і здебільшого публікує знімки, пов’язані з роботою. Однак зовсім нещодавно актриса порадувала фанів рідкісним кадром.

Так, актриса студії «Квартал 95» і зірка проекту «Жіночий квартал» Олена Кравець підкорила фанатів спокусливим образом. Вона опублікувала знімки в розкішному образі в своєму Instagram.

Нагадаємо, гаряча красуня з «Квартал 95» засвітила груди без ліфчика.

Як повідомляла Politeka, Кравець та інші красуні «Квартал 95» вразили сміливими фото з закулісся.

Також Politeka писала, що Кошовий з «Кварталу 95» показав, хто стоїть за Поляковою.

Актриса «Квартал 95"підірвала мережу новими відвертими фото в купальнику

Артистка Студії "Квартал 95" - всім відомого "жіночого кварталу" Катерина Нікітіна вразила шанувальників новим фото.

Фото Катерина Нікітіна виклала в одній із соцмереж — на знімку видно її груди. Крім цього, безумовно, фотографію прикрасив пронизливий погляд артистки. Фото вийшло відвертим і загадковим. Дівчина на ньому красується в темному купальнику на відпочинку в Одесі:

«Щастя в дрібницях», — підписала пост артистка.

Дівчина на фото абсолютно без мейка, волосся її розвиваються на вітрі, руки та тримає чи то на поясі, чи то на стегнах — розвела в сторону. Впевнена в собі, молода і приваблива актриса позувала на узбережжі.

Шанувальники оцінили красу артистки:

«Красуня, гарного відпочинку»

"Ти дуже красива, просто бомба»

«Шикарний»

"Обожнюю тебе і ти найкрасивіша і сексуальна»

«Миловидий»

«Вогонь»

Нагадаємо також, архівне фото сім'ї зірки "Квартал 95" Олени Кравець було опубліковано в мережі напередодні.

Так на знімку жінка позує зі своєю сім'єю-очевидно-кадр із сімейної студійної зйомки. На фото: Олена Кравець красується в сукні впол, поруч її чоловік і дочка-підліток – дівчинка одягнена в тон кольору сукні матері, чоловік зоряної артистки – в білому. Чоловік обіймає своїх дівчаток – всі посміхаються і виглядають щасливими.

Шанувальникам такий архівний кадр припав до душі – багато пишуть, що дівчата на фото – просто красуні, і сім'я виглядає чудово:

"Красива сім'я»

"Красуні дівчинки, і тато не відстає»

«Чудово виглядаєте»

Нагадаємо і про те, що зірка студії «Квартал 95» і мама трьох дітей Олена Кравець не так вже й часто радує своїх шанувальників новими фото, і здебільшого публікує знімки, пов'язані з роботою. Однак днями актриса порадувала фанів рідкісним кадром.

Так, актриса студії «Квартал 95» і зірка проекту «Жіночий квартал» Олена Кравець підкорила фанатів спокусливим чином. Вона опублікувала знімки в розкішному образі в своєму Instagram.

Нагадавши, гаряча красуня з «Квартал 95» засвітила груди без ліфчика.

Як повідомляла Politeka, Кравець та інші красуні «Квартал 95» вразили сміливими фото із закулісся.

Також Politeka писала, що Кошовий з "Кварталу 95" показав, хто стоїть за Поляковою.