Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Автомобілі Tesla отримають безрамковий голографічний дисплей

Компанія Tesla першою стала використовувати в автомобілях великі широкоформатні дисплеї — ще в 2009 році прототип Tesla Model S здивував своїм дисплеєм. Ну а зараз, як пише джерело, Tesla працює над новою версією екрану для своїх авто. Вже є його зображення і навіть опис, побачене з патенту.

Відразу слід зазначити, що над цим дисплеєм Tesla працює самостійно — мабуть, зневірившись отримати необхідний варіант від партнерів. А необхідність полягає в окремому безрамковому екрані - за типом того, що застосовується в Tesla Model 3. Правда, в Model 3 його рамки помітні, а в новому екрані їх не буде. Майже не буде.

В описі патенту згадується зовнішній голографічний шар, який може «зменшити або усунути видимість кордону між відображаючими частинами системи і невідображеними частинами». Тобто фізичні межі екрані, швидше за все, все ж будуть, але в Tesla їх хочуть майстерно замаскувати так, щоб створювалося враження безрамочности.

Очікується, що такий дисплей з'явиться в оновлених Tesla Model S і Model X.