Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Автономія у складі України: розкрита хитра стратегія Путіна по Донбасу

Автономія у складі України: розкрита хитра стратегія Путіна по Донбасу

Псевдовыборы, які на окупованому Донбасі організувала Росія, були проведені для того, щоб показати, що нові «керівників» не так вимазані кров'ю, як попередні. Мета ж Кремля-впихнути частини Луганської та Донецької області до складу України на своїх умовах.

Про це заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Юрій Гримчак.

«За великим рахунком ці „вибори“ нічого не вирішують. Для нас — країни, яка переживає агресію, — не має значення, хто керуватиме окупаційною адміністрацією», — зазначив.

За його словами, спільноти хочуть показати, що нове так зване «керівництво республік» не так замазано кров'ю, як колишні ватажки бойовиків Олександр Захарченко та Ігор Плотницький, і що з ним можна вести переговори.

Юрій Гримчак також підкреслив, що в Росії відкрито заявляють, що чекають результатів президентських виборів в Україні. "А після зміни влади в нашій країні будуть спроби впихнути ці об'єкти Україні, але з визнанням їх автономії. Таким чином, Росія намагається легалізувати таких „керівників“ хоча б в очах російського електорату», — заявив заступник міністра.