Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Балух пробуде в ШІЗО до 13 серпня, - Шумков

Український політв'язень в РФ Володимир Балух перебуватиме в ШІЗО до 13 серпня включно. Про це інший український політв'язень Олександр Шумков, який знаходиться в тій же колонії, написав латвійської активістці Тетяні Лазде, передає "Укрінформ". "Так, а Вова-бунтар на ШИЗО до 13 числа, тобто до вівторка, якщо не продовжать йому ШІЗО. Разом нас садити не хочуть. А нам залишилося 1 рік і 4 місяці сидіти", - пише Шумков.

Шумков повідомив, що нещодавно його відвідав консул України, і з розмови з його слів політв'язень зрозумів, що "знову зриваються переговори з обміну", оскільки російська сторона каже, що "немає юридичних механізмів для цього".

На думку політв'язня, це відмовки. Він припускає, що російська влада тримає українських політв'язнів у тюрмах, в надії їх "виправити", щоб вони "полюбили царя і імперську політику".

Раніше повідомлялося, що Балуха в російській колонії знову помістили в ШІЗО.

Нагадаємо, що 18 липня в Мінську сторони домовилися про обмін полоненими за схемою 208 на 69. Напередодні, 16 липня уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова і російський омбудсмен Тетяна Москалькова в Москві передали один одному списки, де вказані імена містяться в СІЗО обох країн українців і росіян.

Володимира Балуха затримали 8 грудня 2016 року. Співробітники ФСБ РФ стверджували, що виявили в його будинку 90 патронів і кілька тротилових шашок. Сам Балух і його захисники стверджують, що його карають за проукраїнську позицію – у дворі його будинку був прапор України.Одинадцять