Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Барвисті повітряні кулі пролетіли над стародавньою фортецею в Кам'янець-Подільському

У Кам'янці-Подільському (Хмельницька обласить) проходить чемпіонат України з повітроплавання. Участь у ньому беруть більше десяти пілотів, серед яких одна жінка. Перед цим кілька днів у місті тривала повітроплавна фієста "Золота омега" - 2019, повідомляє "BBC Україна".

Відповідні яскраві фото зробила Ірина Пустиннікова.

Завданням першого польоту чемпіонату було якомога точніше потрапити мішечком-маркером в мішень. Мішені - це великі білі хрести на землі. Всього їх було три. Один - на валах Нової фортеці позаду замку. Два інших хреста - на сусідній горі Татариска, біля села Смотрич.

З двох мішеней можна вибрати ту, яка ближче-для цього в повітроплаванні навіть існує термін "вальс можливостей". Відстань до мішеней від старту має бути не менше кілометра. Точку старту вибирає пілот самостійно.

Далі все відбувається дуже швидко. Надуті кулі злітають один за іншим, а вітер жене їх на південь. Досвідчені пілоти намагаються відразу пірнути в прірву каньйону річки Смотрич-там вітер вже приборканий скелями. Виринали вони вже перед самою фортецею

[галерея-6060]

Як повідомляли Українські Новини, рік тому над старовинною фортецею в Кам'янець-Подільському піднялися десятки повітряних куль. Також над Білою Церквою по небу назустріч сонцю пливли повітряні кулі.

Крім того, барвиста ХОДА величезних повітряних куль пройшла на День Подяки в Нью-Йорку.