Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Бегемоти курйозно врятували каченяти і стали зірками інтернету

Бегемоти не настільки агресивні, як про них думали. Навпаки, вони готові допомогти будь-кому, навіть найменшій істоті потрапив в біду.

Видання "НовостиЮ" повідомляє, що в зоопарку Роттердама в Нідерландах бегемоти допомогли маленькій каченя вибратися з небезпечної ситуації.

Каченя невідомим чином потрапило в басейн до бегемотів і не могло з нього вибратися через занадто високі бортів. Він кілька разів щосили намагався вистрибнути на сушу, але не зміг.

Ця ситуація викликала інтерес у двох бегемотів, які підпливли до пташеняти і спробували йому допомогти. Однак, каченя був занадто наляканий і тікав від своїх рятівників. Бегемоти зробили спробу провести рятувальну операцію вдруге, в результаті чого змогли підштовхнути каченяти і допомогти йому вибратися з басейну.

Після того, як каченя вибрався на сушу, він стрімко побіг до своєї мами, яка чекала його разом з іншими каченятами неподалік від басейну.

Також, ящірка покаталася на спині собаки і підірвала мережу. Багато людей заводять домашній питмоцев не просто тому, що катують любов до тварин, а ще й тому, що брати наші менші славляться чудовим уменияем смішити своїм незграбним, а іноді і дуже дотепним поведеним. І собаки, і коти, можуть утнути щось таке, після чого у господаря тварини настрій підніметься на весь день.

Нагадуємо, що археологи виявили неймовірне. В процесі тривалих розкопок, вченим вдалося знайти мозаїку, яка була створена ще в V н. е., де була проілюстрована одна з біблійних історій. У ній розповідалося про те, як Ісус Христос нагодував ціле місто використовуючи крихітні запаси їжі.

раніше повідомляв, що папуга показав, як грати в боулінг. З'ясувалося, що папуга живе в Китаї, а його власник спорудив спеціальний міні-боулінг для свого птаха. У ролику папуга бере в дзьоб мініатюрний кульку і кидає його на таку ж маленьку доріжку. При цьому він примудряється зробити це рівно, в результаті кулька збиває всі кеглі в кінці доріжки.

Приєднуйтесь до нас в Twitter

Приєднуйтесь до нас в Instagram