Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Більшість – представники місцевого самоврядування: Порошенко представив кандидатів від ЄС у мажоритарних округах Івано-Франківської області

Партія "Європейська Солідарність" представила своїх кандидатів у народні депутати, які балотуватимуться у мажоритарних округах Івано-Франківської області. За словами лідера партії, екс-президента України Петра Порошенка, який з командою партії проводить візит на Прикарпатті та у Львівську область, в команді «ЄС» впевнені, що вона має «кращий список кращих кандидатів серед усіх учасників виборів».

«Майже половина з них — ті, хто ніколи не були в цьому парламенті, ні в уряді, але все своє життя присвятили побудови нашої держави та її захисту: волонтери-добровольці. Це абсолютно правильне поєднання досвіду і свіжої крові», — цитує Порошенка прес-служба партії.

Так, в окрузі № 83 від партії в Раду йде вчений Олексій Петечел, викладає в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника (є також членом виконкому Івано-Франківської міськради). В окрузі № 86 балатується голова фракції «Солідарності» в обласній раді Остап Дзеса, а в окрузі № 87 — депутат облради Юрій Голіней. Також в мажоритарному окрузі № 84 в депутати йде діючий народний депутат " БПП " Михайло Довбенко.

Нагадаємо, Петро Порошенко запевнив, що партія "Європейська Солідарність" у парламенті нового скликання підтримуватиме голосування за проєвропейські законопроекти, але ніколи не співпрацюватиме з представниками "п'ятої колони Януковича", в яких би фракціях вони не перебували.