Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Бойовики готують свою артилерію до масованих ударів по позиціях ЗСУ-ІС

Ситуація на Донбасі продовжує залишатися напруженою. Російські окупанти відновили приватну практику застосування озброєнь, заборонених Мінськими домовленостями, що ставить під сумнів реальність перспектив швидкого розведення сил і засобів уздовж лінії розмежування.

Зокрема, за оперативними даними групи Інформаційне Опір, на полігонах «Центральний» і «Славний», командуванням окупаційної угруповання щодня проводилися тренування з артилерійськимимінометними розрахунками, а також розрахунками засобів ППО виділеними до складу чергових сил 1-го і 2-го АК ЗС РФ по розгортанню для виходу на передові вогневі позиції, виявлення і супроводу умовних повітряних цілей, управління вогнем і підготовці для нанесення масованих вогневих ударів по бойових порядків ЗС України.

Нагадаємо, раніше група ІС повідомляла про те, що напередодні російські окупанти загострювали ситуацію на території Донецької області, українські військові зазнали нових втрат внаслідок обстрілів з боку противника.