Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Британія закликала переглянути повернення Росії в ПАРЄ

Британська делегація в Парламентській асамблеї Ради Європи закликала переглянути повернення в організацію Росії з-за масових затримань демонстрантів на акціях протесту в Москві.

Текст заяви опублікував постійний представник Великобританії в ПАРЄ Крістофер Івон, передає Голос Америки.

У заяві, зокрема, наголошується, що Росія не має наміру виконувати свої зобов'язання і підкорятися стандартам Асамблеї. Великобританія також звинуватила російську владу в порушенні Конвенції про права людини.

Британська делегація висловила надію, що ПАРЄ розгляне рішення про повернення Росії до роботи в організації на сесії у вересні.

Днями звернення в Раду Європи у зв'язку з порушенням виборчих прав росіян на етапі реєстрації кандидатів на майбутніх виборах направили представники Громадянського форуму ЄС – Росія.

Нагадаємо, "Сьогодні" повідомляли, що в ніч на 25 червня на сесії ПАРЄ дозволили делегації РФ повернутися в сесійний зал Асамблеї з відновленням всіх прав без виконання будь-яких умов, що стосуються відновлення територіальної цілісності і суверенітету України, у тому числі припинення окупації Криму і окремих частин Донбасу.

Як ми писали, в Україні таке рішення Асамблеї сприйняли дуже різко, а українські делегати вирішили покинути сесію ПАРЄ. Глава делегації України, Народний депутат Володимир Ар'єв звернувся до Верховної Ради та Президента України прийняти термінові рішення щодо ситуації в Асамблеї.