Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Будівельники Києва почали готувати Подільський міст до пішохідного руху

У Києві на Подільсько-Воскресенському мосту розпочався кульмінаційний етап будівництва.

Як стало відомо з повідомлення Департаменту будівництва Київської міськадміністрації, в Києві на Подільсько-Воскресенському мостовому переході розпочався черговий етап будівництва: робочі приступили до монтажу тротуарних консолей.

За даними міської адміністрації, до сьогоднішнього дня фахівці здійснили монтаж приблизно половини консолей. На місці, де були поставлені тимчасові опори, повинні бути розміщені консолі до тротуарів і країв проїжджої частини. Під конструкціями повинна розташовуватися коса двотаврова балка.

При цьому балка не призначена для підтримки консолі, як можна було б припустити, оскільки консоль зможе виконувати свою функцію і без балки. Роль балки полягає в правильному, безпечному розподілі навантаження від моста на ванти, пояснили в прес-службі.

Як повідомлялося раніше, мер Києва пообіцяв запустити одну смугу транспортного руху по Подільсько-Воскресенському мосту вже в кінці 2019го року.