Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Чарльз Хоскинсон: Крах биткоина може означати провал для всієї криптоиндустрии

Засновник Cardano Чарльз Хоскінсон в недавньому подкасті Ентоні Помпліано говорив про перспективи масштабованості біткоіни при повністю децентралізованої системі.

Хоскінсон заявив, що централізація біткоіни філософськи несумісна з його початковим задумом. Він не взявся передбачити долю і успішність головною кріптовалюти, однак сказав, що падіння биткоина може призвести до провалу як всієї криптоиндустрии, так і проекту Cardano.

Хоскінсон зазначив, що за своїм задумом біткоіни " глухий, сліпий і тупий», в той час як централізація цієї системи не є вирішенням проблеми масштабованості.

Чарльз Хоскинсон також звернув увагу на те, що технологія Cardano сфокусована на корисності для людей, що стало основною причиною популярності цього проекту. За його словами, глобальне визнання цифрових валют передбачає, що в майбутньому світовий ринок і кріптоіндустрія повинні працювати в значній мірі узгоджено.

Хоскинсон також сказав, що ті, хто тепер займається будівництвом фінансових обмежень, в майбутньому втратять свій бізнес, а світовий ринок змусить їх змінити свої стандарти.

Визнаючи важливість зусиль компанії Blockstream по просуванню мережі Lightning, творець Cardano заявив, що «немає ніяких гарантій успіху, і провал биткоина в майбутні роки здається неминучим».

Джерело — Coinspot