Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Через підвищений тиск в системі водопроводу в Миколаєві сталися пориви ще в 6 місцях

У Миколаєві для відновлення водопостачання міста 7 червня, після завершення робіт по заміні каналізаційного колектора по вул. Маякова, довелося збільшити тиск в мережі водопостачання у зв'язку з необхідністю витіснити повітря. Через підвищений тиск в системі водопроводу трапилися масові пориви в аварійних місцях. Про це повідомляє ДКП «Николаевводоканал» в Facebook.

Щоб витіснити повітря, робочий тиск системи було підвищено, тобто фактично були проведені гідравлічні випробування. Аварійні місця водопроводу від збільшення тиску проявили себе. Після розриття грунту на місцях витоку води стало зрозуміло, що мережі зношені, і аварійні ситуації могли виникнути в будь-який момент. Зараз ми можемо ліквідувати пошкодження при сприятливих умовах, оскільки такі витоку можуть викликати проблеми в опалювальний сезон.

Станом на 10 червня водопровідною мережею виконуються роботи за 6 адресами з ліквідації витоків води. Ми просимо жителів міста з розумінням поставитися до ситуації, що склалася. Приносимо вибачення за тимчасові незручності!",- відмічають в ГКП "Николаевводоканал".

Нагадаємо, що в місті, 6 червня вночі, припинили водопостачання. Зроблено це було для того, щоб КП «Миколаївводоканал» провів масштабні ремонтні роботи на Галициновском колекторі, який є однією з центральних водних артерій всього міста. Зокрема, ремонт потрібен був з-за мізерного стану колектора по вул. Маякової, товщина металу на якому становить всього 2 мм, і в разі прориву зневодненим може виявитися весь місто.

Роботи були завершені близько 17.00. Далі почалося заповнення мереж водопроводу. І до 18.00 в будинках городян, як і повідомлялося заздалегідь, знову було відновлено водопостачання.

Щоб не відключати воду в місті: в Миколаєві планують відновити додатковий колектор на Маяковій

У Миколаєві водопостачання відновлять в 18: 00: роботи по ремонту колектора йдуть за планом

Відключення водопостачання: в Миколаївську обласну лікарню підвозять воду для гемодіалізу

Вже сьогодні вночі у всьому Миколаєві майже на добу відключать воду: зробіть запаси

Щоб не відключати воду в місті: в Миколаєві планують відновити додатковий колектор на Маяковій

Ціле місто без води: у Миколаєві нагадали про масштабне відключення води 7 червня