Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Через півроку після покупки за 18 млн дитсадка в Миколаєві на його реконструкцію не дали ні копійки

Через майже півроку після того, як у комунальну власність Миколаєва було придбано за 18 млн грн з бюджету будівля дитячого садка №15, на його реконструкцію не виділили ні копійки.

Про це на засіданні виконкому Миколаївської міської ради у вівторок, 28 травня, повідомив депутат Анатолій Дюмін.

Він розповів, що неодноразово звертався з листами в різні інстанції, щоб запустити процес реконструкції дитячого садка, готовність якого оцінюють, за його словами, в 70%.

Дюмін повідомив, що на сьогоднішній момент УКС, на балансі якого знаходиться сад, навіть не приступив до проектування. Причина банальна — відсутність фінансування.

- Всі готові, всі з усім погоджуються, але через півроку віз і нині там, - розповів депутат членам виконкому.

При цьому Анатолій Григорович уточнив, що всі ці місяці придбане в комунальну власність будинок поступово розкрадається.

- Я не хочу, щоб цей дитячий сад спіткала така ж доля, як кінотеатр «Іскра», - сказав Дюмін.

Він повідомив, що на виготовлення проекту реконструкції дитячого садка потрібно близько трьох мільйонів гривень. Постійна депутатська комісія з питань бюджету погодила виділення коштів, і рекомендувала звернутися до виконкому.

Дюмін попросив виділити гроші на проектування — завершити реконструкцію та ввести в експлуатацію такий необхідний на Водопої дитячий сад можна за один рік.

-Зараз в черзі в дитячий сад в цьому мікрорайоні коштує близько тисячі дітей. А там є два дитсадки — один на 300 осіб, другий на 70. Новий дитячий садок допоможе вирішити проблему великого мікрорайону, - звернувся до членів виконкому Анатолій Дюмін.

Депутат закликав проголосувати питання виділення коштів на виготовлення проекту реконструкції прямо зараз, не відкладаючи. Однак йому пояснили, що такого проекту рішення поки немає в природі, тому проголосувати за нього вони не можуть.

Тим часом перший заступник міського голови Владмір Криленко запевнив, що протягом тижня департамент фінансів разом з УКСом розроблять проект рішення, знайдуть кошти і винесуть документ на розгляд виконкому. Щоб прискорити на прохання Дюміна процес, члени виконкому погодилися навіть проголосувати за проект рішення в телефонному режимі, але після того, як з цим проектом ознайомляться: треба розуміти, що три мільйони на проектування потрібно буде десь взяти, тобто «зняти» з іншої статті.