Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Через тайфун "Хагібіс" в Японії скасовано понад 800 авіарейсів

Більше 800 внутрішніх авіарейсів були скасовані в неділю в результаті проходження тайфуну "Хагибис" в Японії, рух швидкісних поїздів було поки відновлено лише між Токіо і Ниигатой.

Рух швидкісних поїздів по інших напрямках поки не відновлено. Очікується, що з 10 ранку буде частково відновлено рух поїздів в Токіо.

Увечері суботи тайфун "Хагибис" обрушився на основний японський острів Хонсю в районі півострова Ідзу. Тиск в центрі тайфуну становив 945 гектопаскалей, сила вітру в центрі до 45 метрів в секунду, при поривах-до 65. У Токіо швидкість вітру досягала 41,5 метра в секунду. Цієї сили вітру достатньо, щоб перевернути вантажівку, і більш ніж достатньо, щоб повалити дерева і опори ліній електропередач.

Для 11 мільйонів людей в Японії влада оголосила або рекомендувала евакуацію. Оголошення поширюється, коли існує загроза життю і здоров'ю. Рекомендація дається в більш легких випадках і носить, швидше, попереджувальний характер. Також в 12 префектурах, включаючи Токіо, був оголошений найвищий рівень небезпеки через зливи. Вперше найвищий рівень небезпеки був оголошений не тільки для околиць міста, але і для всіх 23 центральних районів.

До теперішнього часу максимальний рівень загрози був скасований у всіх регіонах країни. За останніми даними, число загиблих в результаті удару стихії склало 8 осіб, постраждали не менше 126 осіб. Ще 15 осіб вважаються зниклими безвісти.

Відключення води зафіксовані майже в 14 тисячах будинків. В результаті сильних поривів вітру відбулися численні обриви ліній електропередач. Станом на 8 ранку неділі зафіксовано понад 250 тисяч випадків відключення електроенергії, що приблизно в два рази більше, ніж було зареєстровано після минулого потужного тайфуну, що обрушився на східне узбережжя Японії у вересні. Тоді без електроенергії залишилися понад 109 тисяч будинків.