Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Черги біля донбаських пунктів пропуску: ситуація на ранок 23 червня

Сьогодні, 23 червня, біля контрольних пунктів в'їзду-виїзду, що на лінії розмежування в Донецькій області, скупчилося в чергах 240 авто, повідомляє avdeevka.city.

За даними Держприкордонслужби України, всі КПВВ на лінії розмежування функціонують у штатному режимі. Недільного ранку там на в'їзд і виїзд перебувала така кількість транспортних засобів:

«Майорське» - 20/55

«Маріїнка» - 0/50

«Новотроїцьке» - 20/60

«Гнутово» - 20/15.

Нагадаємо, що 22 червня у контрольних пунктів в'їзду-виїзду, що на лінії розмежування в Донецькій області, вранці стояло 235 авто.

Нагадаємо, що посилення правил перетину донбаських КПВВ призвело до величезних черг. При цьому окупанти раз у раз влаштовують провокації з пропуском громадян.

Раніше ми повідомляли, що окупанти Донбасу перетворили пункти пропуску на місце "доїння" та знущань.

Представники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні передавати у своєму новому звіті про труднощі, з якими стикалося цивільне населення при перетині донбаської лінії розмежування.

В ООН закликали спростити перетин КПВВ і виплату пенсій жителям Донбасу і переселенцям.

Коментуючи складності перетину донбаської лінії розмежування, аналітик фонду «Демократичні ініціативи» Марія Золкіна заявила, що українській владі необхідно змінити правила переміщення товарів через КПВВ.

Правозахисники з початку конфлікту на Сході намагаються привернути увагу до необхідності системного перегляду підходу до функціонування КПВВ. Але зміни, якщо і відбуваються, то дуже повільно.