Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Ці ефірні масла допоможуть схуднути

Ніхто не буде сперечатися з тим, що в справі успішної боротьби із зайвою вагою пріоритетне значення мають дієти і фізичні навантаження. Однак вдихання деяких ефірних масел або змішування їх з водою і їжею позитивно впливає на метаболізм, як показали деякі дослідження.

Масло лайма. Опубліковане журналом Phytotherapy Research в 2010 році дослідження показало, що ефірне масло лайма сприяє втраті зайвої ваги і захищає від небажаних кілограмів, що виникають із-за впливу певних ліків. Ви можете додавати дві-три краплі масла лайма в салати або використовувати його при регулярному приготуванні їжі.

Олія м'яти. Просте вдихання цього ефірного масла вже сприяє більш хорошому травленню і боротьбі з небажаними голодними спазмами. Дослідження також показали, що додавання двох крапель масла в літр води допомагає спортсменам демонструвати більш вражаючі показники у змаганнях, так як це покращує роботу легенів.

Масло грейпфрута. Ще одне ефірне масло, що сприяє втраті зайвої ваги і зниження апетиту просто за рахунок вдихання кілька разів в день. Опубліковане в журналі Neuroscience Letters в 2005 році дослідження показало, що компонент масла грейпфрута лимонен допомагає в зниження зайвої ваги.

Масло кардамону. Додайте дві-три краплі кардамоновим олії в їжу щодня, і це буде сприяти зміцненню травлення, а також профілактики здуття і будь-яких інших шлунково-кишкових розладів. Великим плюсом всіх цих ефірних масел є те, що вони не мають ніяких побічних ефектів, якщо лише у людини не існує якоїсь алергії до індивідуальних компонентів.

Med2