Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Ці напої здатні поліпшити якість сну

Психолог Дебора Севитч на основі 35-річного вивчення людського сну, безсоння і факторів, які впливають на неї, назвала напої, які покращують сон і яких варто уникати. Випивши перед сном склянку вишневого соку, ви зможете набагато швидше заснути. Також він рекомендується працівникам нічної зміни, щоб легше заснути вранці.

Чай з квітів ромашки з шматочками маракуї також позитивно впливає на якість сну. Цей напій потрібно випити за півтори години до сну, додавши трохи меду.

Стакан молока перед сном (за 90 хвилин) допоможе швидше заснути.

Вода є найважливішим напоєм, який потрібно пити не тільки перед сном, але і протягом усього дня для підтримки здоров'я. Однак склянку води перед сном стимулює роботу нирок, що може стати причиною того, що протягом перших годин сну доведеться кілька разів прокинутися.

Разом з тим, деякі напої вкрай негативно впливають на сон — від алкоголю і кави перед сном варто відмовитися.

І ще одне — варто припинити пити будь-яку рідину за годину до сну. Тоді його порушення протягом перших кількох годин, коли сон найглибший і організм відновлюється після напруженого дня, будуть мінімальними.

Med2