Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Діти разом з волонтерами врятували кішку, яка сиділа на дереві під час дощу

У Харкові діти спільно з волонтерами врятували кішку, яка просиділа на дереві кілька годин. Про це повідомили на сторінці "Ховунок тварин" у Facebook.

Тварина, що сидить на гілці, школярі помітили днем раніше. Хлопці спробували допомогти тварині самостійно, проте дістатися до нього так і не змогли. Наступного дня почався сильний дощ, проте четриехлапая" полонянка " продовжувала сидіти на дереві. Діти занепокоїлися, що кішка могла померти і звернулися до активістів.

З квартири психічно нездорової харків'янки врятували вмираючих котів - волонтер

"Ми дзвонили в різні служби, але трубку ніхто не брав", - розповідає 13-річний Артем.

За допомогою високих сходів представники "Служби порятунку" наблизилися до тварини і зняли його. Кішка промокла і була сильно налякана. Співробітниця місцевого дитсадка запропонувала потримати "полонянку" у себе, поки та буде приходити в себе.

У Харкові невідомі викинули новонароджених кошенят у сміттєвий бак

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що кота без двох задніх лап, якого врятували харківські волонтери, "усиновила" сім'я з Німеччини. За даними активістів, рік тому на Флінта напали собаки. Через некроз одну задню лапку волохатому пацієнтові довелося ампутувати повністю, а другу - частково. Після повного одужання тварина взяла під свою опіку німецька сім'я. Господарі Флінта розповіли, що вихованці, які проживають в будинку, прийняли нового товариша.