Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Дитячий садок в Івано-Франківську прикрасили "трунами" (фото)

У дитсадку Івано-Франківська облаштували територію навчального закладу градками у формі трун. Про це пише місцеве видання "Фіртка" з посиланням на мешканку міста, яка і виклала знімки в Facebook.

Дитячий садок, у якому працюють творчі люди з нестандартним мисленням, знаходиться в мікрорайоні Пасічна і носить назву "Вишиванка".

На грядках-"трунах" ростуть овочі. Вони збиті з різного кольору дощок-блакитного, оранжевого, фіолетового, зеленого і червоного. Всього таких грядок десять.

За задумом такий "ландшафтний дизайн" повинен відтворити форму променів сонечка, роль якого виконує жовта шестикутна клумба.

"Ростуть на них цибулю, капуста, зелень", - пишуть у виданні.

Грядки з "трунами" в Івано-Франківську викликали скандал (фото: firtka.if.ua)

Користувачі мережі розійшлися в думці. Деякі шоковані такою задумом і виконанням, дехто каже, мовляв, яка різниця, головне, щоб діти долучалися до природи.

З розуму посходили чи що?

Боже, це клумби в дитячому садку?

Там же цибулька, капусточка росте... Дітки дивляться, розвиваються... А ви чіпляєтеся.

Ну прям від душі, видно, що старалися!

Грядки з "трунами" в Івано-Франківську викликали скандал (скрін: facebook.com)

А деякі викладають фото з більш вдалого ракурсу, на якому можна побачити всю клумбу, і зрозуміти, що це все ж промені сонця, а не "труни".

Грядки з "трунами" в Івано-Франківську викликали скандал (скрін: facebook.com)

"Які ж ви дурні люди зі своїми публікаціями! Невже ви не розумієте, що там є сонце з променями! Вам аби лаяти все, ну самі щось зробили корисного, шкода похвалити за креатив?"- пише одна з користувачів.

Раніше ми писали, що в школі Житомирської області спалахнув скандал через те, що запрошені чиновники сиділи на лавках під час останнього дзвінка, а діти, люди похилого віку і жінки в цей час стояли під палючим сонцем.

До слова, на Черкащині дітей нагородили за Олімпіаду сувенірами з логотипом Євро-2012.

Також ми писали про те, що в Дніпрі учениці четвертого класу школи № 9 готують на випускний пісню, "блатний" текст якої викликав у мережі масу обурень.