Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Дивні весільні традиції з різних куточків світу. ФОТО

Весілля – це хвилююча подія. Дівчатам хочеться скоріше надіти красиве біле плаття, а хлопцям-побачити свою другу половинку біля вівтаря і надіти обручку на безіменний палець. Але в різних культурах і у різних народів весільні традиції дуже відрізняються від вітчизняних. Багатьом парам доводиться пройти через ряд складних випробувань, перш ніж вступити в шлюб. Отже, давайте розглянемо кілька найбільш пам'ятних весільних традицій в різних куточках світу.

1.

"Сльози щастя", КитайДевушки з народу Туцзя готові плакати від щастя цілих 30 днів перед тим, як вони одружаться. Так, така традиція є досі. Перші десять днів наречена зобов'язана плакати по годині на добу. Через цей час до неї приєднується її мама, а ще через десять днів – бабуся. За підсумком виходить, що всі жінки з сім'ї нареченої повинні плакати по годині кожен день до самої весільної церемонії.

2.

"Плює-значить благословляє", Масаї, Кеніяплемя Масаї дуже скрупульозно ставиться до весільних церемоній, але ось з одним з весільних ритуалів нареченим дуже не пощастило. Безпосередньо під час самої церемонії, найближчі родичі голять дівчині голову, а потім наносять на неї баранячий жир і масло. Після цієї процедури наречена повинна підійти до свого батька і той, щоб благословити своє чадо, повинен плюнути їй на груди і голову. Зазвичай плювання-символ безчестя, але народ з племені масаї вважає, що плювок на наречену принесе їй тільки удачу і щастя в сім'ї.

3.

«Не треба соромитися», МаврикияВ більшості європейських країн наречена, перед тим як вийти заміж, прагне до ідеального тіла. Дівчата активно відвідують спортивні зали, сідають на дієти і все це тільки для того, щоб влізти у весільну сукню і порадувати свого чоловіка. Наречені з Маврикії, острівної держави в Східній Африки, навпаки активно набирають кілограми перед весіллям. Пишне тіло дівчини свідчить про те, що з добробутом її батьків все дуже добре.

4.

» Не треба посміхатися", Конгоні завжди радісна подія має бути на всі сто відсотків радісною. Наприклад, в Конго, нареченій і нареченому не можна посміхатися і сміятися протягом всієї весільної церемонії.

5.

"Палиця, п'яти і мотузки», КореяТут ось зовсім не пощастило нареченому. Після весільної церемонії добрі друзі знімають взуття з хлопця, пов'язують ноги і починають бити палицею по п'ятах. Вважається, що дана екзекуція сприяє тому, що у нареченого різко додасться сил перед першою шлюбною ніччю.

https://zefirka.net/