Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Для ведення бізнесу в Україні потрібні залізне терпіння і розуміння місцевої специфіки, Олександр Лопатін

 «Я і мій американський партнер спочатку ставилися до проекту в Україні як до експериментального і соціально важливого», - говорить своєму інтерв'ю власник американо-української компанії Интелтек Україна (ITW Systems). У нас немає жодного іншого такого проекту, де б ми протягом 9 років тільки реінвестували, не отримуючи дивідендів. Тільки зараз це починає потроху перетворюватися в бізнес в буквальному сенсі цього слова", - зазначає Олександр Лопатін.

Компанія Интелтек Україна спеціалізується на розробці та впровадженні комплексних рішень у сфері енергоефективного світлодіодного освітлення для промислового, комерційного і муніципального секторів. На ринку України компанія працює з 2010 року. Головний офіс знаходиться в США, представництва - ще в 6 країнах світу.

Говорячи про перепони і складнощі ведення бізнесу в Україні, Олександр Лопатін відзначає наступні: відсутність прозорої правової системи, гарантій і передбачуваності того, що може статися в осяжному майбутньому

«Якщо дивитися з точки зору інвестора, моя українська компанія обходиться мені дорожче, ніж могла б, - так коментує Олександр Лопатін існуючу ситуацію із податком на виведений капітал. - У всьому цивілізованому світі, якщо я реинвестирую прибуток у розвиток, грошей з мене не беруть, тому що вкладені в розширення бізнесу кошти йдуть в економіку країни: це створення робочих місць, придбання нового обладнання, з якого я заплачу 20% ПДВ, і т. д. В Україні – ти зобов'язаний сплатити податок на прибуток, навіть якщо реінвестував її в розвиток компанії».

На питання, чи порекомендував би Олександр Лопатін зараз своїм американським колегам інвестувати в Україну, бізнесмен відповідає наступне: «Буду відвертим. Ще не так давно, до президентських виборів, я говорив так: щоб робити бізнес в Україні потрібно мати залізне терпіння і бути готовим до місцевої специфіки. Однак при цьому, країна перспективна для інвестицій, з великим потенціалом

Повне інтерв'ю з Олександром Лопатіним можна прочитати тут.