Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Для Зеленського прийнятний тільки дипломатичний світ на Донбасі

Президент України Володимир Зеленський заявляє, що обрав дипломатичний шлях вирішення війни на Донбасі, оскільки "не готовий втрачати людей".

Про це він заявив сьогодні під час прес-марафону на фудкорті.

Я не готовий втрачати наших людей, тому був обраний дипломатичний шлях... Я завжди говорив, якщо ми говоримо про людей і про території, то перший пріоритет - люди, другий - території. Я хочу спробувати завдяки "Мінську " і" нормандському формату " знайти кроки, я хочу це спробувати, - підкреслив президент.

При цьому Зеленський зазначив, що не хоче лякати людей введенням військового стану, і нагадав, яка паніка і страх виникли серед населення, коли екс-президент Петро Порошенко ввів його в країні.

Раніше сьогодні в форматі прес-марафону президент України запевнив, що готовий розмовляти з людьми, які виступають проти розведення військ на Донбасі.

Також Зеленський зазначив, що не проти прямої зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним, але сьогодні ніхто про неї не говорить, "тому що все проти".

Разом з тим, Володимир Зеленський заявив, що його місією є завершення війни на Донбасі.