Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

До нового навчального року в Харкові відкриють 11 шкільних стадіонів

Реконструкцію 11 шкільних стадіонів планується завершити до середини вересня в Харкові.

Про це сьогодні, 7 серпня, повідомив директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексій Чубаров.

За його словами, до 1 вересня в місті будуть відкриті сім реконструйованих шкільних стадіонів. Ще чотири об'єкти підрядники планують завершити до Дня фізичної культури (відзначається 14 вересня), а до кінця 2019 року планується здати в експлуатацію ще чотири спортивні майданчики.

"Всі стадіони будуть різні, багатофункціональні і красиві. Зрозуміло, що є типові запити від шкільних установ - це наявність Футбольної, баскетбольної та волейбольної майданчиків. Крім того, стадіони будуть обладнані майданчиками для пляжного волейболу, бігу і силових занять. На деяких стадіонах будуть встановлені воєнізовані смуги перешкоди. І на всіх об'єктах, де проведена повна реконструкція, укладено штучне покриття», - повідомив Олексій Чубаров.

Крім того, до кінця цього року ще сім шкільних стадіонів будуть відремонтовані частково, тобто на якихось об'єктах буде встановлена волейбольний або баскетбольний майданчик, де-то - майданчик для гри в настільний теніс і ін

Також до кінця року планується завершити реконструкцію п'яти спортивних майданчиків в дитячих дошкільних установах.

Зазначимо, з 2012 по 2018 рік у Харкові було проведено реконструкцію 79 шкільних стадіонів та 11 майданчиків у дитячих садках.