Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Добрі посилки: навчальні заклади Кривого Рогу долучилися до благодійної акції до Дня захисника України

У Кривому Розі учнівські та педагогічні колективи закладів загальної середньої освіти підтримали благодійну акцію «Підтримаємо бойовий дух наших військовослужбовців», передає krivbass.city.

Нагадаємо, в місті щорічно проводиться така акція напередодні державного свята-Дня захисника України. В цьому році ініціатором виступила Криворізька міська профспілкова організація «Солідарність».

Для підтримки Криворізьких військовослужбовців 17-ї окремої танкової бригади військової частини №А3283, в/ч Т-1936, батальйони 78,227. Для військовослужбовців, які перебувають у зоні операції об'єднаних сил у Донецькій та Луганській областях, учні власноруч виготовляли обереги та писали листи з побажаннями " Повернись додому!", пакували посилки з різноманітними солодощами та засобами особистої гігієни, які допомогли придбати дітям їхні батьки.

Активними учасниками акції "підтримаємо бойовий дух наших захисників" стали волонтерські загони навчальних закладів Тернівського, Покровського, Саксаганського районів.

"Усвідомлення школярами того, що великі справи починаються з маленьких вчинків призводить не тільки до конкретних дій, а й до набуття позитивного досвіду суспільної співучасті", - зазначили у Тернівській районній у місті раді.