Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Дочка Полякової записала емоційний ролик

Маша Полякова не тільки зовні дуже схожа на свою маму Олю Полякову, але і вирішила піти по її стопах. Юна майбутня співачка відвідує уроки музики і старанно займається вокалом. Маша навіть зізналася, що не проти спробувати свої сили в пісенному талант-шоу, але поки їй не дозволяє вік. Вона захоплюється блогерством і викладає фото і короткі ролики в Instagram. Так, в останньому відео вона з жахом поскаржилася на маму і її нове захоплення.

Маша буквально прокричала в камеру, що Суперблондинка освоїла популярну молодіжну соцмережа TikTok, з допомогою якої можна створювати короткі відео з музикою і різними ефектами.

«Хлопці, у мене проблема. Моя мама зареєструвалася в «ТикТоке». Допоможіть!» — схопившись за голову, повідомила дівчинка. У підписі під роликом вона попросила Олю кинути нове захоплення. «Вернись із «ТикТока» — написала Маша, поки задоволена артистка на задньому фоні записувала чергове музичне послання.

У коментарях Передплатники дівчини з гумором підійшли до ситуації, а деякі стали співчувати Маші. Тримавши

Співчувати

А чому ти думаєш, що все так сумно?

Мама супер

Тов, так твоя мама ще й тиктокером буде

Це біда!

Мінус мама www.rbc.ua