Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Джоан Роулінг спростовувала інформацію про серіал про Гаррі Поттера

Джоан Роулінг, яка подарувала людству світ сагу про Гаррі Поттера, спростувала чутки про екранізацію нових пригод чарівників.

Представники письменниці виступили з важливою заявою, яка процитувала The Sun.

Нещодавно з'явилися чутки про те, що готується серіал про пригоди Гаррі Поттера і його друзів. Кіностудія Warner Brothers нібито завершувала підготовку до зйомок проекту, який міг вийти на екрани в кінці наступного року. Інформацію про це прокоментував навіть Деніел Редкліфф, який заявив, що з цікавістю б подивився серіал в якості глядача.

Втім, схоже, сподіванням фанатів саги не судилося збутися. Джоан Роулінг через своїх представників спростувала інформацію про підготовлюваний серіал. Мотиви її вчинку незрозумілі, враховуючи величезну кількість інформації про швидкі зйомки. Ясно як мінімум одне: сама Джоан Роулінг не веде підготовку до зйомок нових історій про Гоґвортс. Навіть якщо такий проект і готується, вона ніяк в нього не залучена. Що само по собі є не дуже хорошою новиною, враховуючи, що Роулінг і придумала цей чарівний світ.

Нагадаємо, що Редкліфф переполошив своїх фанатів після того, як його помітили, коли розгулював посеред вулиці із зброєю. Як виявилося пізніше, це просто кадр з нового фільму, в якому знімається Деніел Редкліфф.

Як раннє повідомляв портал "акценти", знаменитий британський актор Деніел Редкліфф визнав, що діти вже не впізнають в ньому Гаррі Поттера. Після того як Редкліфф знявся у франшизі про Гаррі Поттера, він досить довго не міг позбутися образу, «Хлопчика-який-вижив».

Також портал "Акценти" писав, що британський актор Деніел Редкліфф, який прославився виконанням ролі Гаррі Поттера, опублікував незвичайне фото. На своїй сторінці в Instagram актор постає майже точною копією іншого популярного персонажа "поттеріани" — зарослого бородою лісника школи чарівництва Хогвартс Рубеуса Геґріда.

Підписуйтесь на наш Twitter

Підписуйтесь на наш Instagram