Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Джон Траволта має намір повернутися в " велике кіно"

Джон Траволта повернувся до зйомок після того, як його останню кінокартину зняли з прокату за 10 хвилин до офіційної прем'єри..

Про це повідомляє прес-служба hronika.info..

Тим не менш, 64-річний актор вже приступив до роботи нового фільму "Муз". Перші нічні сцени вже зняли в штаті Алабама. Варто відзначити, що над кінофільмом також працює лідер музичного гурту "Limp Bizkit" Фред Дертс. Як пише storinka.com.ua, музикант зіграє одну з головних ролей. Примітно, що Траволта відпустив бороду для того, щоб повністю відповідати своєму герою. Фотографи застали актора під час робочого процесу. Джон був одягнений в елегантний костюм волошкового кольору. Тим не менш, сюжет картини поки не розкривають..

Однак стало відомо, що Дертс виступить не тільки в ролі актора. Фронтмен легендарного колективу також написав сценарій спільно з Девідом Бекерманом. Крім того, Фред взяв обов'язки режисера кінокартини. Артист повідомив, що його перший кіно дебют повідає про історію популярного музиканта, якого переслідує божевільний шанувальник. Однак пізніше герой зруйнує життя свого ідола. У ролі шанувальника знаменитості виступить 39-річний Девон Сава, який вже співпрацював з Траволтою під час зйомок фільму "лінії життя", який вийшов в 2015 році.