Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Егіс Климас розповів, як дізнався що бою Усик - Спонг не буде

Егіс Климас, менеджер колишнього чемпіона світу Олександра Усика (16-0, 12 КО), розповів, як українець дізнався, що його бій проти Тайрона Спонга (14-0, 13 КО) не відбудеться:

"Ми вже поїхали робити фотосесію і відео знімати в місто, в Чикаго. Відеооператори і фотографи попросили, щоб Усик і Спонг стали обличчям один до одного. Вони починають йти, стають обличчям один до одного, відео знімається і в цей момент отримую повідомлення, що бою не буде.

Усик і Спонг розходяться, а оператори просять, щоб вони знову зійшлися. Тільки вони починають робити лицем до лиця, і я Сергію Лапину кажу, що бою не буде, тобто весь цей напряг взагалі не потрібен.

Усик розповів про свою

Ми підходимо і говоримо: «Саня, все, закінчуємо». Фотографи на нас дивляться і ніхто не розуміє що таке відбувається. Забираємо Саню і говоримо, що нам тут нічого не потрібно. Він тільки сміється і каже: «Ну ви молодці».

Лапін перший йому каже: «Він боксувати не буде». Я тут же повернувся і кажу: «Але ти боксувати будеш». Саша каже: «Я це вже зрозумів». Ну і ми починаємо пояснювати, що Спонг допінг-тест не пройшов, заспокоїли Сашу, що є попередні суперники. Він нормально відреагував, заявив, що це наша робота, він свою вже зробив і до бою підготувався.

Абсолютно ніякого погіршення настрою у нього немає, він абсолютно нормально, спокійно це прийняв