Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Експерт назвав можливі причини зриву відведення військ на Донбасі

Можливо, існує кілька неофіційних причин, через які зірвалося відведення українських військ в районах населених пунктів Золоте і Петрівське на Донбасі.

Таку точку зору в коментарі кореспонденту ГолосUA висловив політолог Олексій Голобуцький.

«Поки що, все логічно – можливо українська влада почала здогадуватися про те, що за розробленим нею варіанту нічого не буде. Я так розумію, що план був такий – по-швидкому провести нормандську зустріч, для цього зробити якісь кроки, підписати документи і так далі. Я не знаю, можливо, Зеленський так сильно покладався на особисту зустріч з Путіним, і на те, що там станеться. Тепер же, ситуація, напевно, змінилася", - розповів О. Голобуцький.

Крім того, експерт допускає, що зрив відведення військ став наслідком того, що можливо частина електорату Президента негативно сприйме цю дію.

«У Зеленського є проросійська частина електорату – для них одна «зрада», для проукраїнської частини електорату «зрада» полягає в іншому. Плюс, заяви ветеранів, націоналістів та інших, що вони займуть позиції (у разі їх залишення – ред.). Тобто, будь – який рух- загрожує. Можливо, через це", - резюмував О. Голобуцький.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявив, що українська армія не почне відведення військ в районах населених пунктів Золоте і Петрівське на Донбасі в понеділок, 7 жовтня.

"Сьогодні мало б початися розведення. На жаль, ви знаєте, що кілька днів тому були обстріляні Петровське та Золоте, а наскільки ви пам'ятаєте, розведення почнеться на сьомий день після того, як не буде обстрілу", - зазначив Пристайко.