Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Експерт розповів, чому прогноз МВФ щодо курсу гривні до долара не збудеться

Прогнози Міжнародного валютного фонду щодо курсу національної валюти до долара є неправильними, так як в МВФ не враховують певні фактори економіки України.

Таку точку зору в коментарі кореспонденту ГолосUA висловив економіст Олександр Охріменко.

«Потрібно розуміти, що жодного разу Міжнародний валютний фонд не давав вірний прогноз щодо курсу гривні до долара. Ці прогнози не мають ніякого відношення до економіки України. В цілому подібні речі у МВФ робляться по-дилетантськи – вони беруть і розраховують середню динаміку курсу за минулі періоди, підраховують отримані цифри і все. Український валютний ринок не зовсім схильний до класичного економічного аналізу-в МВФ не враховують більшу частку тіньової економіки і рух готівкової валюти за кордон", - зазначив О. Охріменко.

Нагадаємо, Міжнародний валютний фонд оновив прогноз щодо курсу гривні до долара на період до 2024 року. Про це йдеться в матеріалах до липневого огляду МВФ "Перспективи світової економіки" (World Economic Outlook).

Відзначимо, раніше в МВФ заявили, що чисельність працюючих людей в Україні скоротиться більш ніж на третину до 2050 року