Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Експерт розповів про причини виникнення гепатиту у студентів в Дрогобичі 

Джерелом інфікування студентів може бути водопровідна вода.

Про це в коментарі ГолосUA повідомив екс-заступник голови української санітарно-епідеміологічної служби Святослав Протас.

«Джерелом інфікування студентів може бути водопровідна вода, що саме вода може викликати гепатит А. Не виключаю, щоб стався контактно-побутовий шлях зараження.  Для того, щоб сказати, хто винен, необхідно провести епідеміологічне розслідування. На сьогодні в Україні його ніхто не може провести через відсутність служби, яка уповноважена це робити, і з-за відсутності порядку. В державі зруйнували стару працюючу систему, і не запропонували натомість нічого нового»,- сказав С. Протас.

За його словами, служба, яка виконує перевірки продуктів, що не може виконувати функцію охорони здоров'я і проводити епідеміологічні розслідування.

Нагадаємо, у лікувальні установи з попереднім діагнозом вірусний гепатит А госпіталізовано 6 студентів Дрогобицького педагогічного університету, які перебували на практиці в Одесі.