Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Експерти дали 5 порад щодо позбавлення від набряклості ніг

Італійські експерти дали 5 порад, які допоможуть позбутися набряклості ніг. За словами фахівців, в літній період дана проблема особливо поширена. З одного боку, літня погода корисна для здоров'я і настрою завдяки отриманню достатньої кількості вітаміну D. Паралельно при високих температурах можуть посилюватися певні розлади, наприклад, пов'язані з набряклими ногами, на що впливає безліч факторів. Зокрема, багато жінок страждають від ламкості капілярів через тривале перебування на ногах.

"Сидячий спосіб життя, неправильна постава, вузька і синтетична одяг, високі підбори-одні з головних ворогів вен. Вони щосили намагаються перекачувати кров, яка починає застоюватися в капілярах. Стінки судин слабшають, стають проникними і менш стійкими. Це призводить до застою і набряклості і в кінцевому рахунку целюліту», — пояснюють фахівці.

Першим радою для протидії набряклості є контролювання ваги тіла, упор на дієту, багату вітамінами і антиоксидантами. Вживання води повинно бути не менше 2-х літрів на добу. Необхідно скоротити в раціоні сіль і цукор. Звести до мінімуму або повністю відмовитися від спиртного.

Наступною рекомендацією служить заняття спортом, так як це справжні ліки для здоров'я організму. Вправи можна виконувати на робочому місці, наприклад, стояти навшпиньки. Не менш важливо носити зручне взуття, не дуже високу і вузьку, але і не низький.

Куріння негативно впливає на здоров'я, про що постійно говорять медики, особливо це стосується артерій і серцево-судинної системи. Краще рішення — повністю відмовитися від згубної звички. Остання порада — проведення делікатного масажу для обох ніг: невеликий тиск з боку паху (точка, найближча до лімфатичним вузлам) до коліна.

«Актуальні новини»