Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Експерти визначили нову безпечну дозу алкоголю

Дослідники зі Сполучених Штатів Америки визначили нову безпечну дозу спиртного — вберегти здоров'я від згубного впливу етилового спирту можна, якщо вживати не більше, ніж 0 (нуль) мілілітрів алкоголю в день. Так, ніякої безпечної дози алкоголю, як в черговий раз підтвердили американські вчені, не існує.

Тобто, всі твердження в стилі «Келих вина на ніч зміцнює імунітет і покращує сон» — це відверта брехня, що підігрівається виробниками спиртного і сприяє алкоголізації населення.

«Люди повинні віддавати собі звіт в тому, що, вживаючи спиртні напої (навіть слабкі і навіть нерегулярно), вони в будь-якому випадку завдають шкоди організму. Само-собою, що повністю відмовитися від спиртного можуть далеко не всі, але не потрібно хоча б обманювати себе, вважаючи, що вино корисне у невеликих дозах», — каже Сара Харц з університету Вашингтона, один з авторів наукової роботи.

Теоретично, як зазначила Харц, деякі містяться у вині речовини можуть зміцнювати, наприклад, серце, але практично — їх користь зводиться на немає етиловим спиртом, який є небезпечною отрутою.

«Навіть невеликі дози алкоголю можуть істотно підвищувати ймовірність розвитку раку, а також інших смертельних захворювань. Враховуйте це, коли будете пити алкогольні напої «для здоров'я»», — зазначає дослідниця.

Планета-Сегодня