Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Елтон Джон зізнався, які сцени категорично не хотів прибирати з фільму "Рокетмен"

Легендарний британський співак Елтон Джон, який нещодавно отримав травму ноги, не захотів, щоб у фільмі про нього "Рокетмен" прибирали сцени сексу і вживання наркотиків. Про це музикант зізнався The Guardian.

Елтон Джон розповів про свій перший сексуальний досвід:

Елтон Джон розповів, що творці фільму хотіли пом'якшити його, щоб надати йому рейтинг 13 , проте сам артист виступив проти, оскільки його життя в реальності не відповідала подібного рейтингу.

"Я не вів життя, яким можна присвоїти рейтинг 13 . Я не хотів, щоб картина була наповнена наркотиками та сексом, але всі знають, що у мене було багато і того, і іншого в 70-х і 80-х роках", - заявив співак.

Він також додав, що сенсу в пом'якшенні картини шляхом цензури він не бачить:

"Не було особливого сенсу робити фільм, в якому я після концерту спокійно повертаюсь в готельний номер зі склянкою теплого молока і Біблією".

Також фахівці порадили прибрати зі стрічки фантастичні елементи, щоб зробити її більш прямолінійною. Однак артист і від цього відмовився, оскільки таким шляхом добре передаються його внутрішні відчуття.

Нагадаємо, раніше співак Елтон Джон був змушений скасувати концерт з-за серйозної хвороб. Музикант не зміг виступити у вівторок, 27 листопада, у Флориді.