Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Ешлі Бенсон змінила імідж, перефарбувавшись в брюнетку

Актриса показала фотографію з оновленою зачіскою. Ешлі Бенсон, відома за серіалом "Милі ошуканки", здивувала своїх шанувальників змінами в зовнішності. 29-річна зірка кардинально змінила колір волосся і стала шоколадною брюнеткою.

Темне волосся актриси "дебютували" на її новому Селфі з приятелем, актором Ремінгтоном Франкліном. Ешлі нічого не сказала про зміну іміджу, але шанувальники всі побачили самі. «Вау, новий колір?», «Виглядаєш як ангел», «Колір підкреслює твої очі», «Несподівано, але круто!"- залишають коментарі Передплатники Бенсон.

Хтось із фоловерів Ешлі запідозрив актрису у відносинах з Фанклином. Проте відомо, що з літа 2018 року Бенсон зустрічається з британською моделлю Кара Делевінь, яка, до речі, не оцінила новий образ зірки з іншими передплатниками.

А всього кілька днів тому Делевінь опублікувала фотосесію коханої, на одному з кадрів якої можна побачити татуювання, яку Ешлі присвятила Каре. Цілком можливо, що щільний робочий графік поки не дозволив моделі оцінити новий імідж Бенсон в соціальних мережах, і шанувальники пари скоро дочекаються її коментаря.

Раніше ходили чутки про те, що Кара і Ешлі зв'язали себе узами шлюбу, але виявилося, що знаменитості провели жартівливу церемонію та свідоцтва про шлюб немає.

Popcornnews