Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Фахівці розповіли, яким повинен бути здоровий сон

Найважливіше для здоров'я прокидатися в один і той же час, вважає фахівець. Причому навіть у вихідні дні. Днями видання The Mirror опублікувало доводи вчених про те, яким повинен бути здоровий сон. Фахівці відзначили, що для підтримки гарного самопочуття і здоров'я дуже важливо витримувати режим сну, тобто мати певний графік засипання і пробуджень. Фахівці порадили лягати спати не пізніше 21: 45, а прокидатися в 6:55. Сон в цих рамках, за їх словами, ефективно сприяє поліпшенню самопочуття і зовнішності.

Коментуючи ці розрахунки іноземних фахівців, сомнолог Павло Кудінов зазначив, що оптимальна тривалість сну у всіх людей все-таки різна, оскільки пов'язана з індивідуальними особливостями організму.

«Проміжок сну, на який вказують британські вчені, вони не відкрили. Він вже був відомий, тому що у нас приблизно на такий період генетично запрограмована тривалість сну. Але є люди, кому потрібно менше часу, щоб виспатися, а кому-то потрібно і більше 8 годин», — сказав експерт.

За словами Павла Кудінова, основоположним моментом в гігієні сну є необхідність пробудження. Якщо людина спить достатню для себе кількість часу і прокидається в одну і ту ж годину, його сон стане дійсно по-справжньому оздоровлюючим, підкреслив експерт. У вихідні та святкові дні також слід прокидатися в той же час, що і зазвичай, заявив Він.

Навіть тривалість сну не стільки важлива, скільки дотримання режиму засипання і пробудження в один час, впевнений Російський сомнолог.

Medikforum