Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

ФСБ влаштувала провокацію проти українських прикордонників в Азовському морі: у штабі ООС розповіли подробиці

В Азовському морі корабель берегової охорони ФСБ Росії кілька вечорів поспіль висвітлює українські військові катери променями зеленого світла. Нагадаємо, що восени минулого року Росія влаштувала провокацію біля окупованого Криму, захопивши катери і буксир ВМСУ.

Як повідомляють у штабі Об'єднаних сил, це відбувається приблизно в один і той же час — після 21:00-і тривати по кілька хвилин. При цьому корабель противника тримається від катерів морської охорони Держприкордонслужби України на певній відстані.

"Шкоди здоров'ю екіпажів і виходу з ладу технічних засобів після впливу променя не зафіксовано. Однак, беручи до уваги, що подібні явища мали місце на лінії розмежування на суші, вжито відповідних заходів щодо захисту життя і здоров'я персоналу. За даним фактом повідомлено територіальні підрозділи військової прокуратури, Національної поліції та СБУ", - повідомляють в ОС.

Як раніше повідомляли «ФАКТИ», російська військова корабельна угруповання в Азовському морі поповнилася малим протичовновим кораблем МПК-217 «Єйськ» проекту 1124 М Чорноморського флоту ВМФ РФ.