Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Гамшик забив Азербайджану і наздогнав Віттека в списку кращих бомбардирів збірної Словаччини

Збірна Азербайджану приймає команду Словаччини (1: 3, перший тайм) в рамках кваліфікаційного раунду Євро-2020.

Півзахисник Словаччини Марек Гамшик відзначився забитим м'ячем на 30-й хвилині зустрічі.

31-річний футболіст забив 23-й гол за національну команду і вийшов на перше місце в списку кращих бомбардирів Словаччини, порівнявшись по цьому показнику з форвардом «Слована» Робертом Виттеком.

Гамшик в лютому 2019 року перейшов з "Наполі «в Китайський»Далянь Іфан". Детальну статистику гравця можна подивитися тут.