Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Головний рибінспектор Прикарпаття незаконно збирав щомісячне мито з рибалок

Головний рибінспектор Прикарпаття щомісяця отримував від 30 тисяч гривень хабарів з добропорядних і законослухняних рибалок. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

За підозрою в корупції затримано головного державного інспектора відділу охорони водних біоресурсів управління Державного агентства рибного господарства в Івано-Франківській області.

Держслужбовець вимагав гроші від підприємців, які законно здійснювали лов риби на водоймах області. Інспектор також прикривав незаконну діяльність рибалок, які діяли без необхідних дозвільних документів.

Чиновник, встановив своєрідну «абонплату» за вилов риби - дві тисячі гривень з комерсанта. Незаконний прибуток зловмисника стартував від тридцяти тисяч гривень щомісяця.

Підприємцям, які відмовлялися платити "мито", службовець створював штучні перешкоди в діяльності.

Правоохоронці затримали держінспектора неподалік від його будинку під час отримання чергового "траншу". Раніше гроші йому передавав посередник.

Відомство не повідомляє ім'я затриманого, але хабарника викриває місцевий сайт "Репортер" - це Вадим Суходольський, в задекларованої власності якого значиться тільки 600 кв. метрів земельної ділянки, 20 кв. метрів житлової площі у спільній власності і 131 тисяча гривень зарплати на рік.