Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Головною загрозою світопорядку назвали зміни клімату

Головною загрозою світопорядку назвали зміни клімату

Росію визнали головним чинником, що становить небезпеку, лише респонденти з Польщі. Число тих, хто розглядає як загрозу Сполучені Штати, зросло, свідчить опитування Pew Research Center.Більшість респондентів з 26 країн світу вважає зміни клімату "головною міжнародною загрозою".

Про це свідчить опублікований в понеділок, 11 лютого, звіт американського науково-дослідного центру Pew Research Center (PRC).

Терористичне угруповання "Ісламська держава" (ІД) посіло друге місце в числі факторів, що становлять найбільшу небезпеку.

При цьому представники восьми країн, включаючи Росію, Францію, Індонезію і Нігерію, помістили ІД на першу сходинку рейтингу.

У число загроз також були включені "вплив і вплив РФ". Однак лише в одній країні-Польщі-учасники опитування вивели цю відповідь на лідируючу позицію в списку (65 відсотків голосів). У США аналогічної думки дотримувалася половина респондентів (50 відсотків).

Тим часом число тих, хто розглядає Сполучені Штати як загрозу, зросло в порівнянні з даними опитувань за 2013 і 2017 роки. Найвищим цей показник виявився серед жителів Південної Кореї (67) і Японії (66).

Як пояснив DW виконуючий обов'язки директора PRC Джейкоб Пуштер, дослідження розкрило "цікаве гендерна відмінність".

Воно свідчить про те, що "жінки в багатьох країнах Європи і Північної Америки стурбовані загрозами, які виходять від ядерної програми Північної Кореї, глобальних змін клімату і ІГ, ніж чоловіки". Крім того, зростає усвідомлення тієї небезпеки, яку можуть представляти кібератаки, додав дослідник.

Опитування проводилося по телефону і в особистих бесідах з травня по червень 2018 року. У ньому взяли участь 1 500 осіб з 26 країн світу.

Ця новина також на сайті Deutsche Welle .