Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Хакери з РФ активізувалися перед виборами в Україні

Хакери з РФ активізувалися перед виборами в Україні

Перед проведенням в Україні виборів у кіберпросторі країни активізувалися хакерські угруповання, що мають відношення до Росії, такі як Fancy Bear, The Shadow Brokers і т. п.

Про це заявив глава Кіберполіції Сергій Демедюк.

За його словами, українська киберполиция все частіше фіксує масове поширення модифікованого шкідливого програмного забезпечення, яке хакери з РФ вже використали під час атак на об'єкти критичної інфраструктури України, а також нового, з яким раніше профільні фахівці не стикалися.

«Це вказує на те, що російські хакери намагаються будь-яким способом отримати доступ до мереж державних органів», — сказав Демедюк.

За його словами, зафіксовані спроби «протестувати» атаками сайт Центрвиборчкому і отримати інформацію про внутрішню мережі ЦВК.

«Ми фіксуємо на закритих форумах багато замовлень на отримання актуальних баз даних, в тому числі і бази даних наших виборців, але поки що не володіємо інформацією про те, що хтось із замовників отримав бажане», — повідомив він.

Демедюк додав, що хакери «систематично штурмують суди», атакували Міністерство агрополітики і Мін'юст.

"Останнім часом піддалися системним атакам всі центральні органи виконавчої влади, зокрема і ті, що знаходяться під захистом Держспецзв'язку. Мета — проникнути в їх мережу. Однак успішних атак ми не виявили», — запевнив глава Кіберполіції.