Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Харківський суд закрив провадження про скасування нових тарифів у трамваях і тролейбусах

У Харкові окружний адміністративний суд закрив виробництво про скасування тарифів, що діють в наземному електротранспорті. Про це повідомили представники "ХАЦ"

За даними антикорупціонерів, відповідне прохання сьогодні під час засідання подали представники міської ради. Суддя Олена Шляхова задовольнила клопотання і постановила, що справа має бути закрита.

Мерія втретє затвердила тарифи на проїзд у міському електротранспорті

"Виконком просив про закриття виробництва у зв'язку з тим, що в позові дет мова про скасування тарифів, прийнятих 6 лютого. А ці ціни вони скасували 22 травня. Наша позиція така: мерія вимога суду про призупинення дії такої вартості проїзду, тому рішення про закриття справи вважаємо незаконним", - розповів юрист "ХАЦ" Володимир Рисенко.

Надалі активісти мають намір оскаржувати дану постанову.

"ХТМ" планує на 20% підняти тарифи на опалення і гарячу воду

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що другий апеляційний адміністративний суд у Харкові відхилив скаргу міськради на рішення першої інстанції у справі намети "Все для перемоги" на площі Свободи. В ході засідання мерія подала клопотання про долучення до справи матеріалів про нічну пожежу у волонтерському наметі. Проти цього виступили відповідач Михайло Лебідь і його адвокат Ігор Черняк, а також представники поліції і прокуратури. Уповноважені особи від обладміністрації та СБУ залишили дане питання на розгляд служителів Феміди. Колегія суддів відхилила клопотання міськради.