Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Харкові з'явиться інноваційний індустріальний парк

Про це передає кореспондент AgroPortal.ua.

«Є певна стратегія, яку задають нам наші стратегічні партнери. І плануємо спільний розвиток мережі агротехнопарків по всій території України. Нам потрібні майданчики, які працюватимуть протягом року, допомагатимуть розвивавати Аграрні стартапи. А базовим об'єктом стане Агротехнопарк в Харківському регіоні», — заявив генеральний менеджер «Агропорт України» Дмитро Титаренко.

За його словами, такий підхід сприятиме залученню нових операторів ринку агровиробників, забезпечить самозайнятість сільського населення-надасть понад 5000 нових робочих місць з високою доданою вартістю.

Екс-в. о. міністра аграрної політики та продовольства Ольга Трофімцева зазначила, що транформація «Агропорту» в мережу інноваційних парків — це новий щабель для розвитку територій, технологій, логістики, інфраструктури, банківської сфери в АПК.

Для довідки: презентація проекту відбудеться 29 жовтня в рамках Національного інвестиційного форуму, який пройде в Маріуполі.