Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Хмельницький облрада виступила проти формули Штайнмайера

Хмельницька обласна рада закликала президента Володимира Зеленського та Верховну Раду не допустити реалізації формули Штайнмаєра. Про це повідомляє прес-служба облради.

В підтримку звернення проголосували одноголосно всі 44 депутати, які взяли участь у засіданні.

"Ми, депутати Хмельницької обласної ради, від імені наших виборців категорично проти реалізовувати так звану формулу Штайнмайера, за якою, згідно з мінськими угодами, вводиться особливий статус Донбасу", - йдеться у зверненні.

Депутати зажадали ні за яких умов не допускати надання особливого статусу окупованим територіям, притягнути до кримінальної відповідальності і позбавити громадянства всіх, хто "зрадив Україну, працював на окупаційну адміністрацію, брав участь у бойових діях проти українських частин та здійснював інші злочини".

Також депутати вважають, що вибори на тимчасово окупованих територіях повинні проводитися тільки після повної деокупації, відновлення кордону і повної "перепаспортизации" всього населення.

1 жовтня Зеленський на брифінгу заявив, що Україна погодила формулу Штайнмаєра. Пізніше представник ОБСЄ Мартін Сайдик заявив, що текст формули підтвердили навіть представники бойовиків окупованого Донбасу.

2 жовтня депутати рад Львівської та Тернопільської областей висловилися проти формули Штайнмайера.

3 жовтня їх підтримали в Івано-Франківській обласній раді.

Вчора проти формули Штайнмаєра виступили в міській раді Сум.