Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Хмельницький про розвиток UFuture: ми зміцнюємо комплаєнс, вводимо системи KYC і Due diligence

Про це Василь Хмельницький розповів в інтерв'ю "Дзеркалу тижня", передає БизнесЦензор.

"Ми хочемо створити повноцінну, впливову раду директорів, до складу якої входитимуть незалежні керівники. Ми зміцнюємо комплаєнс, вводимо системи KYC та Due diligence — нам зовсім не байдуже, з ким ми маємо справу, з ким ми вступаємо в партнерство, кого залучаємо в якості інвестора і співінвестора. Ми більше не хочемо повторювати помилки минулого", — заявив бізнесмен.

Василь Хмельницький зазначив, що UFuture прийшла до такого наміру в результаті особистісного зростання кожного з членів команди. "Нашою метою не є заробити якомога більше грошей будь-яким шляхом. Ми хочемо впроваджувати позитивні зміни в суспільстві, створювати проекти, які будуть вести до успіху не тільки нас, але і всю країну. Ми бачимо своє майбутнє і майбутнє своїх дітей в Україні. У нашій команді зібралися талановиті та цілеспрямовані люди, які хочуть максимально реалізувати свій потенціал", — розповів засновник UFuture.

Він також підкреслив, що команда UFuture не перекладає відповідальність за свій успіх на когось іншого, а "починає з себе, вибудовуючи настільки сильну команду, яка готова працювати і досягати успіху у найбільш кризових ситуаціях".

"Для нас в UFuture це, мабуть, найголовніше-зміна свідомості, визнання відповідальності за світ навколо тебе. Нам є куди рости і як змінюватися. І весь підприємницький клас в Україні переживає зміни, принаймні, повинен. Я кажу про себе, про своїх колег, про український ринок і всіх, хто створює тут продукт. Ми несемо відповідальність за те, якою наша країна є сьогодні і якою вона стане в майбутньому. І майже через 30 років після початку ринкової економіки нам усім пора позбутися ментальності первинного накопичення капіталу", — переконаний Василь Хмельницький.

UFuture з головним офісом у Брюсселі об'єднує бізнес-проекти та соціальні ініціативи підприємця Василя Хмельницького. До її складу входять девелоперська компанія UDP, міжнародний аеропорт "Київ", індустріальний парк "Біла Церква", один з провідних гравців ринку "зеленої" енергетики UDP Renewables, фармацевтична компанія "Біофарма", а також інноваційні парки UNIT.City і LvivTech.City.